Кухонний ніж Vinzer Geometry 50296
Vinzer Geometry 50296 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinzer Geometry 50296
Усі ціни 10 →Нож поварской Vinzer Geometry line 20.3 см (50296) | 712 грн. |
Ніж кухарський Vinzer Geometry line 20.3 см (50296) | 676 грн. |
Нож поварской Vinzer Geometry line 20,3 см 50296 | 749 грн. |
Vinzer Geometry Line 20.3 см (50296) GeometryLine20.3см(50296) | 749 грн. |
Нож поварской VINZER Geometry line, 20,3 см. (50296) | 749 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →