Кухонний ніж Vinzer Geometry Nero 50299
Vinzer Geometry Nero 50299 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinzer Geometry Nero 50299
Усі ціни 8 →Нож для овощей Vinzer Geometry Nero Line 8,9 см 50299 | 493 грн. |
Нож для овощей VINZER Geometry Nero Line, 8,9 см. (50299) | 395 грн. |
Ніж для овочів Vinzer Geometry Nero Line 8.9 см (5907706502997) | 394 грн. |
Ніж для овочів VINZER Geometry Nero Line, 8,9 см. (89299) | 395 грн. |
Кухонний ніж для овочів Vinzer Geometry Nero Line 8.9 см (89299) | 421 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →