Кухонний ніж Vinzer Geometry 50291
Vinzer Geometry 50291 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinzer Geometry 50291
Усі ціни 12 →Нож для овощей Vinzer Geometry line 8.9 см (50291) | 435 грн. |
Нож для овощей Vinzer Geometry line 8,9 см 50291 | 457 грн. |
Vinzer Geometry Line 8.9 см (50291) GeometryLine8.9см(50291) | 459 грн. |
Нoж для овощей VINZER Geometry line, 8,9 см. (50291) | 457 грн. |
Ніж для овочів Vinzer Geometry Line 8.9 см (5907706502911) | 456 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →