Кухонний ніж Vinzer 89283
Vinzer 89283 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinzer 89283
Усі ціни 16 →Нож Vinzer для мяса 20,3 см 89283 | 409 грн. |
Нож VINZER для мяса 20.3 см (89283) | 409 грн. |
Ніж VINZER для м'яса 20.3 см (89283) | 409 грн. |
Ніж для м'яса Vinzer VZ-89283 | 580 грн. |
Кухонний ніж для м'яса Vinzer 20.3 см (89283) | 405 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →