Кухонний ніж Vinzer Geometry Nero 50300
Фото 3 |
Vinzer Geometry Nero 50300 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinzer Geometry Nero 50300
Усі ціни 9 →Нож универсальный Vinzer Geometry Nero Line 12,7 см 50300 | 549 грн. |
Vinzer Geometry Nero Line 12.7 см (50300) GeometryNeroLine12.7см(50300) | 439 грн. |
Нож универсальный VINZER Geometry Nero Line, 12,7 см. (50300) | 440 грн. |
Ніж універсальний Vinzer Geometry Nero Line 12.7 см (5907706503000) | 437 грн. |
Ніж універсальний VINZER Geometry Nero Line, 12,7 см. (89300) | 440 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →