Кухонний ніж Vinzer Geometry Nero 50303
Vinzer Geometry Nero 50303 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinzer Geometry Nero 50303
Усі ціни 20 →Ніж для м'яса Vinzer Geometry Nero Line 20.3 см (89303) | 704 грн. |
Нож для мяса Vinzer Geometry Nero Line 20.3 см (89303) | 703 грн. |
Нож для мяса Vinzer Geometry Nero Line 20,3 см 50303 | 740 грн. |
Нож для мяса VINZER Geometry Nero Line 20,3 см. (50303) | 592 грн. |
Vinzer Geometry Nero Line 20.3 см (50303) GeometryNeroLine20.3см(50303) | 589 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →