Кухонний ніж Arcos Maitre 150800
Arcos Maitre 150800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Maitre 150800
Ніж кухонний 180 мм Maitre Arcos 150800FD | 773 грн. |
Ніж кухарський 180 мм серія Maitre Arcos (150800) | 763 грн. |
Ніж кухонний Maitre 180 мм Arcos (150800) | 590 грн. |
Arcos ніж кухонний Maitre довжина 18 см (150800) | 645 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →