Кухонний ніж Vinzer 50318
Vinzer 50318 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinzer 50318
Усі ціни 18 →Нож поварской Vinzer 20.3 см толщина 2.5 мм (50318) | 829 грн. |
Ніж кухарський Vinzer 20.3 см товщина 2.5 мм (50318) | 788 грн. |
Нож Vinzer 20,3 см 50318 | 872 грн. |
Vinzer 50318 20.3 см 5031820.3см | 869 грн. |
Нож поварской VINZER 20.3 см (50318) | 872 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →