Кухонний ніж Vinzer Geometry 50292
Vinzer Geometry 50292 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinzer Geometry 50292
Усі ціни 10 →Ніж універсальний Vinzer Geometry line 12.7 см (50292) | 452 грн. |
Нож универсальный Vinzer Geometry line 12.7 см (50292) | 452 грн. |
Нож универсальный Vinzer Geometry line 12,7 см 50292 | 475 грн. |
Vinzer Geometry Line 12.7 см (50292) GeometryLine12.7см(50292) | 475 грн. |
Нож универсальний VINZER Geometry line, 12,7 см. (50292) | 475 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →