Ланцюгова пила Kraissmann KS 5822
Фото 8 |
Kraissmann KS 5822 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann KS 5822
Усі ціни 13 →Бензопила KRAISSMANN KS'5822 | 3 709 грн. |
Бензопила Kraissmann KS 5822 113440 | 3 178 грн. |
Бензопила Kraissmann KS 5822 | 3 365 грн. |
Бензопила Kraissmann KS'5822 (1 шина, 1 ланцюг) + 2 шт. Ланцюг Kraissmann | 4 455 грн. |
Бензопила Kraissmann KS'5822 (1 шина, 1 ланцюг) + Ланцюг Kraissmann 72 DL | 4 140 грн. |
ще 8 пропозицій