Циркулярна пила Vitals Master RG 2321BWa (52096)
Фото 5 |
Vitals Master RG 2321BWa |
|
Ручна дискова пилка побутового класу. Працює від мережі. Оснащена двигуном потужністю 2100 Вт, який розганяє зубчастий диск до швидкості 4300 об/хв. Як ріжуче оснащення використовуються пиляльні диски, що мають діаметр 235 мм і посадковий отвір 25 мм. Ручна циркулярна пилка Vitals Master RG 2321BWa може різати заготовки завтовшки до 84 мм (при нахилі підошви на 45° максимальна глибина пропилу становить 65 мм). Потужність двигуна дозволяє робити занурювальні пропили (починаючи пиляння не з краю дошки, а з її середини). Через великий двигун інструмент має досить велику вагу (7.4 кг).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals Master RG 2321BWa
Усі ціни 13 →Пила циркулярна Vitals Master Rg 2321BWa 52096 | 3 309 грн. |
Дискова пила Vitals Master Rg 2321BWa 52096 | 3 309 грн. |
Дискова пилка Vitals Rg 2321BWa (52096) | 3 309 грн. |
Пила циркулярна Vitals Master Rg 2321BWa (4-56-52096) | 4 685 грн. |
Пила циркулярна Vitals-Master Rg 2321BWa | 3 987 грн. |
ще 8 пропозицій