Електрогенератор Konner&Sohnen KS 15-1E ATSR
Фото 4 |
Konner&Sohnen KS 15-1E ATSR 12 кВт макс.12.5 кВт 230 B 15 кВт макс.15.6 кВт 400 В |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konner&Sohnen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konner&Sohnen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Konner&Sohnen KS 15-1E ATSR
Усі ціни 26 →Генератор бензиновый Konner&Sohnen KS 15-1E ATSR 000002724 | 131 999 грн. |
Генератор бензиновый Konner&Sohnen KS 15-1E ATSR | 131 999 грн. |
Бензиновый генератор Konner&Sohnen KS 15-1E ATSR 926879 | 131 999 грн. |
Генератор бензиновий Konner&Sohnen KS 15-1E ATSR 101323-82 | 131 999 грн. |
Бензиновий генератор KÖNNER&SÖHNEN KS 15-1E ATSR АКЦІЯ: 20л палива+ мастил | 131 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Konner&Sohnen KS 15-1E ATSR
Ціни на Konner&Sohnen KS 15-1E ATSR |
---|---|---|---|---|
Konner&Sohnen KS 15-1E ATSR | від 118 199 грн. | 26 пропозицій | ||
Konner&Sohnen KS 15-1E-1/3 ATSR | від 128 744 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →