Машинка для стрижки Wahl Color Pro Plus (20104-0460)
Відео 6Фото 7 |
Wahl Color Pro Plus |
|
Продуктивна мережева машинка для прання, що має виразний професійний потенціал. Подібний пристрій може відкрити для користувача нові можливості для моделювання сучасних і популярних зачісок. Насамперед модель відрізняється наявністю високопродуктивного моторчика. Згідно заяв виробника, привод PowerDrive забезпечує на 30% більш високу продуктивність, ніж інші аналогічні за потужністю рішення.
Додатково пристрій має прецизійну ріжучу головку. Ніж легко і швидко зрізує волосся будь-якої густоти та жорсткості. Машинка для стрижки Wahl Color Pro Plus 20104-0460 використовує тільки електроживлення, що дозволяє не йти на компроміс між продуктивністю і автономністю. Головною відмінністю приладу є колірна класифікація насадок. Кожному відтінку присвоєно свою висоту гребінки. Перелік гребінок зображений безпосередньо на корпусі приладу, що дозволить швидко орієнтуватися у розмірі насадок. Серед насадок є кілька скошених гребінок, які призначені для зручної та безпечної стрижки за правим та лівим вухом. Без гребінки висоту ножа можна налаштовувати в межах 1-3 мм. Усі елементи перукарського набору можна зручно зберігати у спеціальному футлярі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wahl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wahl.
Купити Wahl Color Pro Plus
Усі ціни 36 →Машинка для стрижки Wahl Home Pro Deluxe 20104.0460 біло-синя | 2 200 грн. |
MOSER Wahl ChromePro Deluxe (20104.0460) | 2 200 грн. |
Машинка для стрижки Wahl ChromePro Deluxe 20104.0460 | 2 200 грн. |
Машинка для стрижки Wahl ChromePro Deluxe 20104-0460 | 2 003 грн. |