SSD WD Green SSD WDS200T2G0A 2 ТБ 1 млн. ч
Відео 21Фото 2 |
WD WDS200T2G0A 2021 рікGreen (для масового споживання) |
|
Як вибрати SSD накопичувач?Вибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.
Серії твердотільних накопичувачів WD: Green, Blue, Red, Black, GoldЯкого «кольору» вибрати SSD від Western Digital для конкретно ваших завдань?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Green SSD WDS200T2G0A 2 ТБ 1 млн. ч
SSD накопитель WD Green 2 TB (WDS200T2G0A) WDS200T2G0A | 7 143 грн. |
WD Green 2TB 2,5" SATA III (WDS200T2G0A) | 8 323 грн. |
WD Green SSD WDS200T2G0A | 9 143 грн. |
WD Green 2TB 2,5" SATA III (WDS200T2G0A) | 8 526 грн. |
SSD накопичувач WD Green 2 TB (WDS200T2G0A) | 7 137 грн. |
1 0 4 2 |
Так. Зірок з неба він не вистачає. З оглядів зрозумів, що ці диски "для домашнього використання". Це мій перший SSD, і я їм вкрай задоволений. Спочатку не помічав приросту швидкості, але посидів з ним 1 тиждень, приїхав додому та ввімкнув домашній пк. Жах) Ніяк більше HDD. Без SSD зараз нікуди, навіть такого простого, як цей. Ціна та об'єм. Також сподобалося, що є програмне забезпечення для SSD від виробника. Встановив і воно мені відразу запропонувало встановити нову версію прошивки мікропрограми якоїсь. Не виявив Oleksandr Tereshchuk: користуюся WD WDS120G2G0A кілька місяців |
Показано 1 з 7 відгуків
ще 6 відгуків
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →