Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Жорсткі диски (HDD)   /   WD

Жорсткий диск (HDD) WD Purple Pro WD181PURP 18 TB

Фото - Жорсткий диск (HDD) WD Purple Pro WD181PURP 18 TB
Відео 12Фото 2
WD Purple Pro WD181PURP 18 TB
Основне
Виконаннявбудований
Тип накопичувачаHDD
Призначеннядля ПК
Об'єм18 TB
Форм-фактор3.5 "
ПідключенняSATA3
Гарантія виробника5 років
Технічні хар-ки
Об'єм буфера обміну512 МБ
Метод записуCMR
Частота обертання шпинделя7200 об/хв
Швидкість передачі даних272 МБ/с
Напрацювання на відмову2.5 млн. год
Напрацювання на відмову (вкл/викл)600 тис. разів
Функції
Функції та можливостідля відеоспостереження
Інше
Розміри147x102x26 мм
Вага690 г
Офіційний сайтwesterndigital.com
Дата додавання на E-Katalogлипень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Як вибрати жорсткий дискРозбираємося, як вибрати відповідний HDD для ігор, відеозапису, серверних та інших завдань

Купити WD Purple Pro WD181PURP 18 TB

Усі ціни 49 →

Жорсткий диск Western Digital Purple Pro 18TB (WD181PURP)

Жорсткий диск WD Purple Pro створений для нових поколінь сучасних записувальних пристроїв із підтримкою штучного інтелекту, с... щеерверів із технологіями глибокого навчання, пристроїв відеоаналітики та хмарних рішень, для ефективної роботи яких потрібен високопродуктивний накопичувач великої місткості, що витримує чималі навантаження. У диску WD Purple Pro використовується технологія
Secur.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
41 595 грн.

Накопичувач HDD SATA 18.0TB WD Purple Pro 7200rpm 512MB (WD181PURP) WD181PURP

Жорсткий диск для передових інтелектуальних систем відеоспостереження Жорсткий диск WD Purple Pro створений для нових поколін... щеь сучасних записуючих пристроїв з підтримкою штучного інтелекту, серверів з технологіями глибокого навчання, пристроїв відеоаналітики і хмарних рішень, для ефективної роботи яких потрібен високопродуктивний накопичувач великої ємності, що витримує значні навантаження. У диску WD Purple Pro використовується технологія штучного інтелекту AllFrame, яка дає можливість зменшити втрату кадрів і поліпшити відтворення відео, а також не тільки дозволяє записувати кілька потоків відео з однієї камери, але і підтримує 32 додаткових потоку для роботи аналітичної системи на основі глибокого навчання. Накопичувач WD Purple Pro також забезпечує швидкодію пристроїв для корпоративних систем, цілісність даних і надійність, що особливо важливо для великомасштабних систем і рішень, схильних до вібрації.
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
43 879 грн.

Жорсткий диск Western Digital Purple Pro Smart Video Hard Drive SATA III 18TB (WD181PURP) WD181PURP

Western Digital Purple Pro — надійний жорсткий диск з унікальною технологією AllFrame, що забезпечує чудову стабільність робо... щети в системах безпеки для будинку, малих і середніх підприємств.Цей накопичувач призначений для цілодобової роботи навіть за підвищених температур у системах безпеки та спостереження. Він забезпечує надійний і якісний запис, а також відтворення відео. Вирізняється
Ktc.uaЗ нами 7 років
(Рівне)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
42 999 грн.

Жорсткий диск WD AV Purple Pro 18TB (WD181PURP) WD181PURP

Офіційний партнер WD
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
45 590 грн.

Жорсткий диск WD SATA 18.0TB WD Purple Pro 7200rpm 512MB (WD181PURP) WD181PURP

Спеціалізоване сховище для вашого інтелектуального відеорішення Жорсткий диск WD Purple Pro з технологією OptiNAND забезпечує... щевелику ємність у пристрої корпоративного класу для серверів відеоаналітики, штучного інтелекту та систем глибокого навчання, що дозволяє отримувати результати на основі даних. Ексклюзивна технологія AllFrame AI від Western Digital Технологія AllFrame AI підтримує до 32 потоків штучного інтелекту для аналітики глибокого навчання в системі, одночасно зменшуючи пропуски кадрів. Кілька камер, кілька потоків Диски WD Purple Pro оптимізовані для обробки до 64 однопотокових HD-камер на додаток до 32 одночасних потоків штучного інтелекту. Ця гнучкість дозволяє легко модернізувати та масштабувати ваше інтелектуальне відеорішення відповідно до ваших мінливих потреб.  Розширені можливості обробки навантажень для сучасних систем Ці надійні диски розраховані на навантаження до 550 ТБ/рік, щоб відповідати вимогам до цілодобового збору та аналізу даних сучасних реєстраторів з підтримкою штучного інтелекту, пристроїв відеоаналітики та серверів глибокого навчання. Розроблено для надійної роботи Жорсткий диск WD Purple Pro, розроблений з середнім часом безвідмовної роботи (MTBF) до 2,5 мільйонів годин, також має стійкі до окислення компоненти та повну підтримку багатовідсікових систем для надійної роботи у великих системах відеоспостереження.
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
44 938 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на WD Purple Pro WD181PURP 18 TB

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації WD Purple Pro WD181PURP

Ціни на WD Purple Pro WD181PURP
WD Purple Pro WD8002PURP 8 TB
8002PURP
від 18 240 грн.53 пропозиції
WD Purple Pro WD102PURP 10 TB
512 МБ
від 22 125 грн.60 пропозицій
WD Purple Pro WD122PURP 12 TB
512 МБ
від 23 008 грн.49 пропозицій
WD Purple Pro WD142PURP 14 TBвід 27 999 грн.1 пропозиція
WD Purple Pro WD181PURP 18 TBвід 41 595 грн.51 пропозиція
WD Purple Pro WD221PURP 22 TBвід 31 276 грн.60 пропозицій
WD Purple Pro WD240PURP 24 TBвід 55 012 грн.64 пропозиції
Відеоогляди