SSD WD Black P50 Game Drive WDBA3S0010BBK-WESN 1 ТБ
Відео 16Фото 8 |
WD WDBA3S0010BBK-WESN |
|
Як вибрати SSD накопичувач?Вибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.
Серії твердотільних накопичувачів WD: Green, Blue, Red, Black, GoldЯкого «кольору» вибрати SSD від Western Digital для конкретно ваших завдань?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Black P50 Game Drive WDBA3S0010BBK-WESN 1 ТБ
WD P50 Game Drive 1TB USB 3.2 (WDBA3S0010BBK-WESN) | 9 635 грн. |
WD P50 Game Drive 1TB USB 3.2 (WDBA3S0010BBK-WESN) | 9 870 грн. |
WD Black P50 Game Drive WDBA3S0010BBK-WESN | 12 915 грн. |
Відеоогляди
Модификації WD Black P50 Game Drive WDBA3S0010BBK-WESN
Ціни на WD Black P50 Game Drive WDBA3S0010BBK-WESN |
---|---|---|---|---|
WD Black P50 Game Drive WDBA3S5000ABK-WESN 500 ГБ | від 7 134 грн. | 2 пропозиції | ||
WD Black P50 Game Drive WDBA3S0010BBK-WESN 1 ТБ | від 9 635 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Black P50 Game Drive WDBA3S0020BBK-WESN 2 ТБ | від 17 600 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Black P50 Game Drive WDBA3S0040BBK-WESN 4 ТБ | від 32 040 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →