SSD WD Blue SA510 WDS100T3B0A 1 ТБ
Відео 4Фото 6 |
WD WDS100T3B0A |
|
Як вибрати SSD накопичувач?Вибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.
Серії твердотільних накопичувачів WD: Green, Blue, Red, Black, GoldЯкого «кольору» вибрати SSD від Western Digital для конкретно ваших завдань?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Blue SA510 WDS100T3B0A 1 ТБ
Усі ціни 61 →Накопитель SSD 2.5" 1TB WD (WDS100T3B0A) | 3 116 грн. |
SSD накопичувач WD Blue SA510 1TB (WDS100T3B0B) | 3 089 грн. |
SSD диск WD 1TB Blue 2.5" SATAIII 3D TLC (WDS100T3B0A) WDS100T3B0A | 3 146 грн. |
SSD накопичувач WD 2.5" 1TB SATA Blue (WDS100T3B0A) WDS100T3B0A | 3 224 грн. |
Ssd накопичувач WD Blue SA510 1 TB (WDS100T3B0A) | 3 241 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD Blue SA510 WDS100T3B0A
Ціни на WD Blue SA510 WDS100T3B0A |
---|---|---|---|---|
WD Blue SA510 WDS250G3B0A 250 ГБ | від 1 613 грн. | 51 пропозиція | ||
WD Blue SA510 WDS500G3B0A 500 ГБ | від 2 101 грн. | 48 пропозицій | ||
WD Blue SA510 WDS100T3B0A 1 ТБ | від 2 973 грн. | 63 пропозиції | ||
WD Blue SA510 WDS200T3B0A 2 ТБ | від 6 017 грн. | 5 пропозицій | ||
WD Blue SA510 WDS400T3B0A 4 ТБ | від 11 160 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →