SSD WD Blue SSD 3D NAND M.2 WDS200T2B0B 2 ТБ
Відео 10Фото 5 |
WD WDS200T2B0B |
|
Як вибрати SSD накопичувач?Вибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.
Серії твердотільних накопичувачів WD: Green, Blue, Red, Black, GoldЯкого «кольору» вибрати SSD від Western Digital для конкретно ваших завдань?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Blue SSD 3D NAND M.2 WDS200T2B0B 2 ТБ
SSD накопичувач WD SSD Blue 2 TB M.2 (wdS200T2B0B) SSD Blue 2 TB M.2 (wdS2 | 6 468 грн. |
WD Blue 3D Nand SATA 2TB 2,5" (WDS200T2B0B) | 6 437 грн. |
WD Blue 3D Nand SATA 2TB 2,5" (WDS200T2B0B) | 6 594 грн. |
Western Digital Blue SSD 2TB M.2 2280 SATAIII 3D NAND (WDS200T2B0B) | 5 599 грн. |
Відеоогляди
Модификації WD Blue SSD 3D NAND M.2 WDS200T2B0B
Ціни на WD Blue SSD 3D NAND M.2 WDS200T2B0B |
---|---|---|---|---|
WD Blue SSD 3D NAND M.2 WDS250G2B0B 250 ГБ | від 1 199 грн. | 1 пропозиція | ||
WD Blue SSD 3D NAND M.2 WDS500G2B0B 500 ГБ | від 1 985 грн. | 1 пропозиція | ||
WD Blue SSD 3D NAND M.2 WDS200T2B0B 2 ТБ | від 5 599 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →