Змішувач KRONER Elbe-C050 CV017354
Фото 5 |
KRONER Elbe-C050 CV017354 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Elbe-C050 CV017354
Усі ціни 22 →Kroner Kroner KRM Elbe - C050 | 924 грн. |
Змішувач для душу одноважільний KRONER Elbe хром силумін з душовим набором | 924 грн. |
Змішувач для душу Kroner KRM Elbe-C050 (CV017354) CV017354 | 924 грн. |
Смеситель для душа Kroner KRM Elbe-C050 197170 | 924 грн. |
Змішувач Kroner Elbe-C050 | 1 048 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →