Змішувач Rozzy Jenori Jet RBZ071-5
Rozzy Jenori Jet RBZ071-5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rozzy Jenori 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rozzy Jenori.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rozzy Jenori Jet RBZ071-5
Змішувач для душу Rozzy Jenori Jet хром RBZ071-5 з душовим гарнітуром | 868 грн. |
Змішувач для душу RJ JET (RBZ071-5) RBZ071-5 | 868 грн. |
Смеситель для душа RJ JET (RBZ071-5) RBZ071-5 | 1 797 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →