Змішувач KRONER Oker-C050 CV019459
Фото 7 |
KRONER Oker-C050 CV019459 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Oker-C050 CV019459
Усі ціни 16 →Kroner Kroner KRM Oker - C050 | 882 грн. |
Змішувач для душу одноважільний KRONER Oker хром силумін з душовим набором | 882 грн. |
Смеситель для душа Kroner KRM Oker-C050 197200 | 882 грн. |
Змішувач для душу Kroner KRM Oker-C050 (CV019459) CV019459 | 882 грн. |
Змішувач для душу Kroner KRM Oker - C050 | 882 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →