Змішувач Lidz 14 43 001F
Фото 6 |
Lidz 14 43 001F |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 14 43 001F
Усі ціни 42 →Змішувач для умивальника Lidz (BLA) 14 43 001F чорний матовий LIDZBLA14430 | 988 грн. |
Змішувач для раковини Lidz (BLA)-14 43 001F (LIDZBLA1443001F) LIDZBLA14430 | 965 грн. |
Lidz Lidz Nicole 001F LDNIC001FBLA35178 | 1 000 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний LIDZ 14 43 чорний силумін LIDZBLA14 | 1 000 грн. |
Змішувач для раковини Lidz Nicole 001F Чорний (LDNIC001FBLA35178) LDNIC001 | 1 000 грн. |
ще 20 пропозицій
Сам корпус змішувача зроблений якісно, метал хороший, відчувається добротно, але беріть світлу версію, пофарбування просто огидне. Він дуже легко стирається і здерти його можна навіть нігтем Якість виконання, матеріали Огидне покриття, яке дуже швидко стирається. Буквально за пів року фарба на кромках стерлася в нуль і тепер голий метал блищить. Крім цього покриття в цілому зовсім не витримує будь-яких механічних контактів і здирається буквально нігтем. Nick Ilnickiy: користуюся Lidz 14 43 001F більше року |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →