Змішувач PLAMIX Mario 011 PM0015
Відео 1Фото 20 |
PLAMIX Mario 011 PM0015 |
|
Змішувач з термопластика.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PLAMIX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PLAMIX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PLAMIX Mario 011 PM0015
Усі ціни 44 →Змішувач на кухню одновентильний PLAMIX Mario-011 чорний пластик PM0606 | 353 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Plamix Mario-011 | 437 грн. |
Змішувач Для Кухні Plamix Mario-011 Чорний (Без Підводки) (Pm0016) | 307 грн. |
Змішувач на кухню одновентильний PLAMIX Mario-011 білий пластик PM0605 | 353 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний PLAMIX Mario-011 білий пластик PM0609 | 353 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →