Духова шафа Whirlpool AKZ9 6290 NB
Фото 4 |
Whirlpool AKZ9 6290 NB 2021 рікзахист від дітей |
|
Електрична духова шафа від компанії Whirlpool відмінно впишеться в інтер'єр сучасної кухні і порадує покупця своїм оснащенням і невисокою вартістю. В першу чергу варто звернути увагу на піролітичне очищення, яка зазвичай використовується в більш дорогих пристроях. Вона використовує високотемпературний цикл для перетворення залишків їжі в попіл, який потім легко видаляється ганчіркою — без зайвих зусиль і миючих засобів.
Також модель отримала фірмову технологію 6th Sense, завдяки якій автоматично підбирає оптимальну температуру і час готування для встановлених рецептів. Важливим фактором є розміри духової шафи: Whirlpool AKZ9 6290 NB-досить габаритна, але при цьому і містка духовка з об'ємом XXL, який становить 73 літри. В результаті ви можете готувати їжу у великих кількостях і вибирати зручне розташування листів з п'яти доступних позицій.
У той же час техніка досить економна, про що свідчить клас енергоспоживання A+, і подбає про те, щоб результат завжди був ідеальним, незважаючи на завантаженість камери. Так, завдяки технології Cook3 в жаровні можна готувати до трьох страв одночасно — без змішування їх запахів і смаків. А опція Ready2Cook подбає про швидке нагрівання печі, щоб ви даремно не втрачали час. Також у списку не менш важливих характеристик — стандартні режими нагріву на кшталт гриля і конвекції, безпечне використання за рахунок ефективної системи охолодження, дверцята з механізмом плавного і тихого закриття і просте управління за допомогою поворотного регулятора, сенсорної панелі і двох невеликих дисплеїв, що відображають інформацію про обраний режим, час і температуру готування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Купити Whirlpool AKZ9 6290 NB
Усі ціни 47 →Whirlpool Whirlpool AKZ9 6290 NB | 18 499 грн. |
WHIRLPOOL AKZ9 6290 NB | 16 210 грн. |
Духовка електрична Whirlpool AKZ9 6290 NB | 12 970 грн. |
Whirlpool AKZ9 6290 NB духовка 73 л, 6th Sense Absolute, Піролітична, Теле | 13 723 грн. |
Духовка електрична Whirlpool AKZ9 6290 NB | 15 000 грн. |
Модификації Whirlpool AKZ9 6290 NB
Ціни на Whirlpool AKZ9 6290 NB |
---|---|---|---|---|
Whirlpool AKZ9 6290 WH | від 23 760 грн. | 3 пропозиції | ||
Whirlpool AKZ 9629 IX | від 27 142 грн. | 2 пропозиції | ||
Whirlpool AKZ9 6290 NB | від 12 210 грн. | 48 пропозицій |