Варильна поверхня Whirlpool WFS 5060 CPBF чорний (859991662430)
Фото 11 |
Whirlpool WFS 5060 CPBF чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool WFS 5060 CPBF чорний
Усі ціни 59 →Whirlpool Whirlpool WF S5060 CPBF | 26 599 грн. |
Індукційна варильна поверхня Whirlpool WF S5060 CPBF (17856) | 26 599 грн. |
WHIRLPOOL WF S5060 CPBF | 23 178 грн. |
Варильна поверхня індукційна Whirlpool WFS5060CPBF | 26 599 грн. |
Варильна поверхня Whirlpool WFS 5060CPBF Black | 26 599 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →