Сковорідка WMF Profi Resist 17.5624.6411 24 см
Відео 1Фото 8 |
WMF Profi Resist 17.5624.6411 24 см28 см |
|
Захисна сітка Protection Grid - міцна захист завдяки стійкій до подряпин структурі у вигляді сот.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WMF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WMF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WMF Profi Resist 17.5624.6411 24 см
WMF Сковорода 24 см Profi Resist WMF 1756246411 | 4 725 грн. |
WMF 1756246411 Profi Resist 24 см 1756246411ProfiResist24см | 5 299 грн. |
Сковорода Profi Resist WMF 24 см (17 5624 6411) | 5 198 грн. |
Відеоогляди
Модификації WMF Profi Resist 17.5624.6411
Ціни на WMF Profi Resist 17.5624.6411 |
---|---|---|---|---|
WMF Profi Resist 17.5624.6411 24 см | від 4 725 грн. | 3 пропозиції | ||
WMF Profi Resist 17.5628.6411 28 см | від 5 850 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →