Литий диск WSP Italy W2352 10x22/5x120 ET48 DIA72,6
Фото 3 | від 22 380 до 26 020 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):22 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації WSP Italy W2352 1
Характеристики
WSP Italy W2352 10x22/5x120 ET48 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WSP Italy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WSP Italy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WSP Italy W2352 10x22/5x120 ET48 DIA72,6
Сортувати
Литые диски WSP Italy Land Rover (W2352) Kingston R22 W10 PCD5x120 ET48 DI | 22 535 грн. |
WSP Italy W2352 (R22 W10.0 PCD5x120 ET48 DIA72.6) хром | 24 440 грн. |
Диски WSP Italy Land Rover (W2352) Kingston 10x22 5x120 ET48 DIA72,6 (chro | 24 379 грн. |
WSP Italy Land Rover (W2352) Kingston 10x22 5x120 ET48 DIA72.6 Chrom | 22 380 грн. |
WSP ITALY Легковий диск WSP ITALY KINGSTON W2352 CHROME R22 W10 PCD5x120 E | 24 379 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Схожі