Литий диск WSP Italy W2654 7,5x19/5x114,3 ET35 DIA60,1
від 11 461 до 13 613 грн. Порівняти ціни 16 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації WSP Italy W2654 1
Характеристики
WSP Italy W2654 7,5x19/5x114,3 ET35 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WSP Italy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WSP Italy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WSP Italy W2654 7,5x19/5x114,3 ET35 DIA60,1
Сортувати
Литые диски WSP Italy Lexus (W2654) Angel R19 W7.5 PCD5x114.3 ET35 DIA60.1 | 11 791 грн. |
WSP Italy Lexus (W2654) Angel 7.5x19 5x114.3 ET35 DIA60.1 HS | 12 083 грн. |
Диски WSP Italy Lexus (W2654) Angel 7,5x19 5x114,3 ET35 DIA60,1 (hyper sil | 12 808 грн. |
WSP Italy Lexus (W2654) Angel 7.5x19 5x114.3 ET35 DIA60.1 HS | 11 710 грн. |
WSP ITALY Легковий диск WSP ITALY ANGEL W2654 HYPER SILVER R19 W7.5 PCD5x1 | 12 808 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Схожі