Литий диск WSP Italy W2405 7,5x19/5x114,3 ET50 DIA64,1
від 12 660 до 14 718 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):64.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації WSP Italy W2405 1
Характеристики
WSP Italy W2405 7,5x19/5x114,3 ET50 DIA64,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WSP Italy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WSP Italy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WSP Italy W2405 7,5x19/5x114,3 ET50 DIA64,1
Сортувати
Литые диски WSP Italy Honda (W2405) Alen R19 W7.5 PCD5x114.3 ET50 DIA64.1 | 12 747 грн. |
WSP Italy Honda (W2405) Alen 7.5x19 5x114.3 ET50 DIA64.1 T | 13 073 грн. |
Диски WSP Italy Honda (W2405) Alen 7,5x19 5x114,3 ET50 DIA64,1 (titanium) | 13 845 грн. |
WSP Italy Honda (W2405) Alen 7.5x19 5x114.3 ET50 DIA64.1 T | 12 660 грн. |
WSP ITALY WSP ITALY ALEN W2405 TITANIUM R19 W7.5 PCD5x114.3 ET50 DIA64.1 | 13 845 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Схожі