Литий диск WSP Italy W459 10x21/5x130 ET50 DIA71,6
від 21 340 до 24 836 грн. Порівняти ціни 16 →Діаметр (R):21 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):71.6 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації WSP Italy W459 1
Характеристики
WSP Italy W459 10x21/5x130 ET50 DIA71,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WSP Italy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WSP Italy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WSP Italy W459 10x21/5x130 ET50 DIA71,6
Сортувати
Литые диски WSP Italy Volkswagen (W459) Sahara R21 W10 PCD5x130 ET50 DIA71 | 21 491 грн. |
WSP Italy Volkswagen W459 SAHARA 10x21 5x130 ET50 DIA71.6 MGM | 22 041 грн. |
WSP Italy W459 (R21 W10.0 PCD5x130 ET50 DIA71.6) MGM | 23 400 грн. |
Диски WSP Italy Volkswagen (W459) Sahara 10x21 5x130 ET50 DIA71,6 (matt gu | 23 342 грн. |
WSP Italy Volkswagen W459 SAHARA 10x21 5x130 ET50 DIA71.6 MGM | 21 340 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Схожі