Литий диск WSP Italy W555 10x21/5x130 ET44 DIA71,6
Фото 3 | від 17 760 до 20 664 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):21 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):71.6 мм Виліт (ET):44 мм |
Модифікації WSP Italy W555 1
Характеристики
WSP Italy W555 10x21/5x130 ET44 DIA71,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WSP Italy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WSP Italy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WSP Italy W555 10x21/5x130 ET44 DIA71,6
Сортувати
Литые диски WSP Italy Audi (W555) Q7 Alabama R21 W10 PCD5x130 ET44 DIA71.6 | 17 881 грн. |
WSP Italy W555 (R21 W10.0 PCD5x130 ET44 DIA71.6) AP | 19 400 грн. |
Диски WSP Italy Audi (W555) Q7 Alabama 10x21 5x130 ET44 DIA71,6 (anthracit | 19 352 грн. |
WSP Italy Audi (W555) Q7 Alabama 10x21 5x130 ET44 DIA71.6 AP | 17 760 грн. |
WSP Italy WSP Italy Audi (W555) Q7 Alabama 10x21 5x130 ET44 DIA71.6 AP | 18 597 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Схожі