Литий диск WSP Italy W551 10x22/5x130 ET55 DIA71,6
від 20 928 до 21 800 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):22 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):71.6 мм Виліт (ET):55 мм |
Модифікації WSP Italy W551 1
Характеристики
WSP Italy W551 10x22/5x130 ET55 DIA71,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WSP Italy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WSP Italy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WSP Italy W551 10x22/5x130 ET55 DIA71,6
WSP Italy W551 (R22 W10.0 PCD5x130 ET55 DIA71.6) AP | 21 800 грн. |
WSP Italy AUDI W551 Q7 WIEN 4.2 R22 W10 PCD5X130 ET55 DIA71,6 ANTHRACITE P | 21 750 грн. |
WSP ITALY W551 R22 W10 PCD5X130 ET55 DIA71.6 ANTHRACITE POLISHED | 20 928 грн. |
Закрити
Схожі