Литий диск WSP Italy W569 9x20/5x112 ET29 DIA66,6
від 13 650 до 15 874 грн. Порівняти ціни 16 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):29 мм |
Модифікації WSP Italy W569 13
Характеристики
WSP Italy W569 9x20/5x112 ET29 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WSP Italy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WSP Italy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WSP Italy W569 9x20/5x112 ET29 DIA66,6
Сортувати
Литые диски WSP Italy Audi (W569) Aiace R20 W9 PCD5x112 ET29 DIA66.6 (matt | 13 748 грн. |
WSP Italy W569 R20 W9 PCD5x112 ET29 DIA66.6 MATT GUN METAL | 14 362 грн. |
WSP Italy W569 (R20 W9.0 PCD5x112 ET29 DIA66.6) MGM | 15 035 грн. |
Диски WSP Italy Audi (W569) Aiace 9x20 5x112 ET29 DIA66,6 (matt gun metal) | 14 923 грн. |
WSP Italy Audi (W569) Aiace 9x20 5x112 ET29 DIA66.6 MGM | 13 650 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Схожі