Литий диск WSP Italy W681 9x19/5x120 ET41 DIA72,6
Фото 3 | від 12 619 до 15 119 грн. Порівняти ціни 16 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):41 мм |
Модифікації WSP Italy W681 12
Характеристики
WSP Italy W681 9x19/5x120 ET41 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WSP Italy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WSP Italy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WSP Italy W681 9x19/5x120 ET41 DIA72,6
Сортувати
Литые диски WSP Italy BMW (W681) Achille R19 W9 PCD5x120 ET41 DIA72.6 (ant | 13 095 грн. |
WSP Italy BMW (W681) Achille 9x19 5x120 ET41 DIA72.6 AP | 13 430 грн. |
Диски WSP Italy BMW (W681) Achille 9x19 5x120 ET41 DIA72,6 (anthracite pol | 14 204 грн. |
WSP Italy BMW (W681) Achille 9x19 5x120 ET41 DIA72.6 AP | 13 010 грн. |
WSP ITALY WSP ITALY ACHILLE W681 ANTHRACITE POLISHED R19 W9 PCD5x120 ET41 | 14 204 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Схожі