Литий диск WSP Italy W759 8,5x20/5x112 ET43 DIA66,6
від 17 405 до 21 349 грн. Порівняти ціни 15 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):43 мм |
Модифікації WSP Italy W759 10
Характеристики
WSP Italy W759 8,5x20/5x112 ET43 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WSP Italy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WSP Italy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WSP Italy W759 8,5x20/5x112 ET43 DIA66,6
Сортувати
Литые диски WSP Italy Mercedes (W759) AMG Vesuvio R20 W8.5 PCD5x112 ET43 D | 18 489 грн. |
WSP Italy W759 R20 W8.5 PCD5x112 ET43 DIA66.6 Anthracite Polished | 18 483 грн. |
Диски WSP Italy Mercedes (W759) AMG Vesuvio 8,5x20 5x112 ET43 DIA66,6 (ant | 20 110 грн. |
WSP Italy Mercedes (W759) AMG Vesuvio 8.5x20 5x112 ET43 DIA66.6 AP | 18 360 грн. |
WSP ITALY WSP ITALY W759 AMG VESUVIO ANTHRACITE POLISHED R20 W8.5 PCD5x112 | 20 110 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Схожі