Акустична система Yamaha NS-B700
Yamaha NS-B700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yamaha 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yamaha.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yamaha NS-B700
Yamaha NS-B700 Piano Black офіційна гарантія | 27 099 грн. |
Yamaha NS-B700 White офіційна гарантія | 27 899 грн. |
Yamaha NS-B700 Brown офіційна гарантія | 27 099 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →