Ліхтарик Bailong BL-8900
Відео 2Фото 2 |
Bailong BL-8900 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bailong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bailong.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bailong BL-8900
Усі ціни 18 →Фонарик Bailong BL-8900-P50, Cree XML-T, 4 реж., Zoom, корпус- алюминий, в | 484 грн. |
Ліхтарик Bailong BL-8900-P50, Cree XML-T, 4 реж., Zoom, корпус-алюміній, в | 519 грн. |
Ліхтар акумуляторний X-Balog BL 8900-P50 Чорний | 493 грн. |
Ручний потужний ліхтарик X-Balog BL-8900-P50 5 режимів | 599 грн. |
Ліхтар ручний акумуляторний BL 8900-P50 | 699 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →