Ножиці по металу Yato YT-1918 лівий різ
Yato YT-1918 лівий різправий різ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-1918 лівий різ
Ножницы по металлу изогнутые левые Yato 235мм (YT-1918) | 1 360 грн. |
Ножиці по металу YATO 260 мм ліві CrMo (YT-1918) | 1 322 грн. |
Ножницы по металлу Yato l=260 мм (левые) CrMo (YT-1918) | 1 332 грн. |
Ножиці по металу l = 260 мм, ліві, CrMo YATO (YT-1918) | 1 349 грн. |
Ножиці по металу YATO YT-1918: l = 260 мм, ліві, CrMo | 1 360 грн. |
Модификації Yato YT-1918
Ціни на Yato YT-1918 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-1918 лівий різ | від 1 322 грн. | 5 пропозицій | ||
Yato YT-1919 правий різ | від 1 118 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →