Ножиці по металу Yato YT-1963 200 мм
Відео 1Фото 2 | 242 грн. Купити! Ножиці по металу Прямі ручні 200 мм YATO YT-1963Маркетплейс: Rozetka.ua FTC-GROUPЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Yato YT-1963 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Yato YT-1963
Ціни на Yato YT-1963 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-1963 200 мм | від 242 грн. | 1 пропозиція | ||
Yato YT-1964 250 мм | від 244 грн. | 8 пропозицій | ||
Yato YT-1965 300 мм | від 291 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →