Молоток Yato YT-4508
Yato YT-4508 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-4508
Усі ціни 7 →Молоток слесарный Yato 1000г (YT-4508) | 407 грн. |
Молоток слюсарний YATO 1000 г 360 мм (YT-4508) | 396 грн. |
Молоток слюсарний 1000 гр/360 мм YATO YT-4508 | 486 грн. |
Молоток слюсарний YATO 1000г 360мм (YT-4508) | 347 грн. |
Молоток слюсарний YATO YT-4508 360 мм 1000 г | 448 грн. |
Молоток слюсарний 1000 гр/360 мм YATO (YT-4508) | 407 грн. |
Молоток слюсарний 1000г YATO YT-4508 360 мм | 407 грн. |
Відеоогляди
Модификації Yato YT-4508
Ціни на Yato YT-4508 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-4501 | від 130 грн. | 3 пропозиції | ||
Yato YT-4502 | від 142 грн. | 5 пропозицій | ||
Yato YT-4503 | від 179 грн. | 5 пропозицій | ||
Yato YT-4504 | від 202 грн. | 4 пропозиції | ||
Yato YT-4505 | від 221 грн. | 7 пропозицій | ||
Yato YT-4506 | від 259 грн. | 6 пропозицій | ||
Yato YT-4507 | від 315 грн. | 7 пропозицій | ||
Yato YT-4508 | від 347 грн. | 7 пропозицій | ||
Yato YT-4509 | від 469 грн. | 5 пропозицій | ||
Yato YT-4510 | від 586 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →