Рихтувальний молоток Yato YT-4632
Yato YT-4632 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-4632
Молоток рихтовочный Yato 340г (YT-4632) | 726 грн. |
Молоток бляхарський YATO поліурет/нейлон. = 35 мм з гікоров. ручкою, m=340 | 706 грн. |
Молоток(Бляхаря)Рихтувальний 340 г YATO YT-4632 | 815 грн. |
Молоток бляхара YATO 35мм 340г (YT-4632) | 613 грн. |
Рихтувальний молоток бляхаря 340 грам Yato YT-4632 | 814 грн. |
Відеоогляди
Модификації Yato YT-4632
Ціни на Yato YT-4632 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-4630 | від 310 грн. | 4 пропозиції | ||
Yato YT-4631 | від 478 грн. | 6 пропозицій | ||
Yato YT-4632 | від 613 грн. | 5 пропозицій | ||
Yato YT-4633 | від 737 грн. | 7 пропозицій | ||
Yato YT-4634 | від 1 623 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →