Молоток каменяра Yato YT-4562
Yato YT-4562 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-4562
Молоток каменщика Yato 600г (YT-4562) | 473 грн. |
Молоток каменяра YATO широкий m=600 г, L=315 мм (YT-4562) | 342 грн. |
Молоток муляра YATO широкий 600г 315мм (YT-4562) | 403 грн. |
Молоток каменяра YATO YT - 4562 | 561 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →