Молоток Yato YT-4510
Yato YT-4510 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-4510
Молоток слесарный Yato 2000г (YT-4510) | 688 грн. |
Молоток слюсарний 2000 гр/400 мм YATO YT-4510 | 775 грн. |
Молоток слюсарний YATO 2000г 400мм (YT-4510) | 586 грн. |
Молоток слюсарний Yato YT - 4510 2000 р | 776 грн. |
Великий слюсарний молоток YATO 400 мм (YT-4510) | 674 грн. |
Відеоогляди
Модификації Yato YT-4510
Ціни на Yato YT-4510 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-4501 | від 130 грн. | 3 пропозиції | ||
Yato YT-4502 | від 142 грн. | 5 пропозицій | ||
Yato YT-4503 | від 179 грн. | 5 пропозицій | ||
Yato YT-4504 | від 202 грн. | 4 пропозиції | ||
Yato YT-4505 | від 221 грн. | 7 пропозицій | ||
Yato YT-4506 | від 259 грн. | 6 пропозицій | ||
Yato YT-4507 | від 315 грн. | 7 пропозицій | ||
Yato YT-4508 | від 347 грн. | 7 пропозицій | ||
Yato YT-4509 | від 469 грн. | 5 пропозицій | ||
Yato YT-4510 | від 586 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →