Покрівельний молоток Yato YT-4571
Фото 3 |
Yato YT-4571 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-4571
Молоток кровельщика Yato 600г (YT-4571) | 803 грн. |
Молоток бляхара YATO кований, m=600 г, L=331 мм (YT-4571) | 781 грн. |
Молоток бляхара YATO 600г 331мм (YT-4571) | 678 грн. |
Молоток бляхаря YATO YT - 4571 | 891 грн. |
Молоток покрівельника YATO YT-4571 | 787 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →