Літня шина Yokohama BluEarth-GT AE-51 235/35 R19 91W
Відео 21Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Yokohama BluEarth-GT AE-51 235/35 R19 91W 235/35 R19 91 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama BluEarth-GT AE-51 235/35 R19 91W
Yokohama BluEarth-GT AE51 235/35 R19 91W | 7 100 грн. |
Шини Yokohama BluEarth-GT AE51 235/35 ZR19 91W XL | 6 899 грн. |
Yokohama Bluearth-GT AE51 235/35 R19 91W RPB XL | 6 094 грн. |
Yokohama BluEarth-GT AE-51 235/35 R19 91W XL R4629 | 6 800 грн. |
Yokohama BluEarth-GT AE-51 235/35 R19 91W XL | 7 271 грн. |
Відеоогляди
Модификації Yokohama BluEarth-GT AE-51 235/35 R19 91W
Ціни на Yokohama BluEarth-GT AE-51 235/35 R19 91W |
---|---|---|---|---|
Yokohama BluEarth-GT AE-51 235/35 R19 91W | від 6 094 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →