Корпус Zalman i4 TG білий
Фото 10 |
Zalman i4 TG білий
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Zalman i4 TG білий
Усі ціни 27 →Zalman I4 Tempered Glass без БЖ White I4TGWHITE | 2 899 грн. |
Корпус Zalman I4 TG RGB White I4TGWHITE | 2 929 грн. |
Корпус ZALMAN I4 TG (I4TGWHITE) | 2 929 грн. |
Корпус Zalman i4 tg без бп 2xUSB3.0, 1xUSB2.0 4x140мм rgb vga 320мм lcs re | 2 803 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Zalman i4 TG
Ціни на Zalman i4 TG |
---|---|---|---|---|
Zalman i4 TG білий | від 2 617 грн. | 27 пропозицій | ||
Zalman i4 TG чорний | від 2 504 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →