Корпус Zalman i4 чорний
Відео 3Фото 13 |
Zalman i4 чорний
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Zalman i4 чорний
Усі ціни 32 →Zalman I4 без БЖ Black I4BLACK | 2 719 грн. |
Корпус Zalman I4 Mesh Black (I4BLACK) I4BLACK | 2 849 грн. |
Корпус ZALMAN I4, без БП (I4BLACK) | 2 849 грн. |
Корпус Zalman i4 без бп 2xUSB3.0, 1xUSB2.0 6x120мм vga 320мм lcs ready Mes | 2 623 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Zalman i4
Ціни на Zalman i4 |
---|---|---|---|---|
Zalman i4 білий | від 2 546 грн. | 34 пропозиції | ||
Zalman i4 чорний | від 2 419 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →