Кондиціонер Cooper&Hunter Coronado CH-S07FTXW-NG 23 м²
Cooper&Hunter Coronado CH-S07FTXW-NG 23 м²
23 м²71 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:23 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:681/649 Вт
Функції:нічний режим, чергове опалення, іонізація, самоочищення
Підтримується функція чергового опалення, вона передбачає підтримання температури +8 ~+10 °С під час відсутності мешканців для досягнення більшої економії.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Coronado CH-S07FTXW-NG
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter Coronado CH-S07FTXW-NG 23 м²
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S07FTXW-NG WIFI | 20 280 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter Coronado CH-S07FTXW-NG | 20 280 грн. |
Настінна спліт-система (кондиціонер) Cooper&Hunter CORONADO R32 CH-S07FTXW | 17 500 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CORONADO CH-S07FTXW-NG інвертор | 20 279 грн. |
Кондиционер Cooper&Hunter CH-S07FTXW-NG WIFI R32 | 17 035 грн. |
Модификації Cooper&Hunter Coronado CH-S07FTXW-NG
Ціни на Cooper&Hunter Coronado CH-S07FTXW-NG |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Coronado CH-S07FTXW-NG 23 м² | від 17 035 грн. | 6 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Coronado CH-S24FTXW-NG 71 м² | від 37 531 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →