Кухонна мийка Zerix 60x60 0.6/160 R Z6060R-06-160E 600x600 права (0.6 мм)
Фото 5 |
Zerix 60x60 0.6/160 R Z6060R-06-160E |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix 60x60 0.6/160 R Z6060R-06-160E 600x600 права (0.6 мм)
Усі ціни 18 →Мийка для кухні із нержавіючої сталі квадратна накладна ZERIX Z6060R-06-16 | 1 241 грн. |
Мийка кухонна ZERIX Z6060R-06-160P (POLISH) (ZS0588) | 1 241 грн. |
Мийка для кухні із нержавіючої сталі квадратна накладна ZERIX Z6060R-06-16 | 1 421 грн. |
Раковина на кухню металева квадратна накладна ZERIX 600мм x 600мм глянцева | 1 241 грн. |
Мийка кухонна ZERIX Z6060R-06-160MD (MICRO DECOR) (ZS0589) | 1 421 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Zerix 60x60 0.6/160 R Z6060R-06-160E
Ціни на Zerix 60x60 0.6/160 R Z6060R-06-160E |
---|---|---|---|---|
Zerix 60x60 0.6/160 L Z6060L-06-160E 600x600 ліва (0.6 мм) | від 1 241 грн. | 28 пропозицій | ||
Zerix 60x60 0.4/160 R Z6060R-04-160E 600x600 права (0.4 мм) | від 832 грн. | 23 пропозиції | ||
Zerix 60x60 0.6/160 R Z6060R-06-160E 600x600 права (0.6 мм) | від 1 241 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →