Кухонна мийка Zerix 60x60 0.8/180 L Z6060L-08-180E 600x600 ліва
Zerix 60x60 0.8/180 L Z6060L-08-180E 600x600 ліва 600x600 права |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix 60x60 0.8/180 L Z6060L-08-180E 600x600 ліва
Мийка для кухні із нержавіючої сталі квадратна накладна ZERIX Z6060L-08-18 | 1 456 грн. |
Мийка кухонна ZERIX Z6060L-08-180E (SATIN) (ZS0586) | 1 456 грн. |
Мийка кухонна ZERIX Z6060L-08-180E (SATIN) | 1 456 грн. |
Мийка на кухню із нержавійки квадратна накладна ZERIX 600мм x 600мм матова | 1 456 грн. |
Мийка кухонная ZERIX Z6060L-08-180E (SATIN) (ZS0586) | 1 456 грн. |
Модификації Zerix 60x60 0.8/180 L Z6060L-08-180E
Ціни на Zerix 60x60 0.8/180 L Z6060L-08-180E |
---|---|---|---|---|
Zerix 60x60 0.8/180 L Z6060L-08-180E 600x600 ліва | від 1 456 грн. | 6 пропозицій | ||
Zerix 60x60 0.8/180 R Z6060R-08-180E 600x600 права | від 1 456 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →